Senekciler Petrol

26 yıldır sizlere güler yüzlü hizmet vermekten onur duyarız.

İstasyonumuz Muratpaşa İlçesi’ne bağlı Lara bölgesinin Güzeloba mevkiinde, 2250 metrekarelik bir alan üzerine kurulu olup, biri otogaz olmak üzere 4 pompa adası ile müşterilerinin yakıt ihtiyacını karşılamaktadır. Hizmet sunduğumuz bölge turizm, tarım ve inşaat faaliyetleri ile öne çıkan bir bölge olup, bölgemizde 25 adet 5 yıldızlı otel ve tatil köyü yer almaktadır. Şirin, temiz ve güler yüzlü hizmet sunulan bir istasyondur.

Hedefimiz

Aytemiz Bayrağı Altında, markanın ve Doğan Grubu’nun gücünü kullanarak bölgemizde pazar payımızı en üst seviyeye çıkarmak, tüm müşterilerimizi Aytemiz Kart sahibi yaparak kaliteli hizmetimizin yanı sıra Aytemiz Kart’ın sunduğu avantajlarla da markamıza bağlamaktır.

Tarihçemiz

Şirketimiz 10 Mart 1993 Yılında, Ahmet Senekci, Ali Senekci, Nasuh Senekci ve Barış Senekci tarafından kurulmuş olup, Antalya’da yakıt sektörü dışında çiftçilik ve inşaat alanlarında da faaliyet göstermektedir. 2010 yılından bu yana, Aytemiz Petrol A.Ş. ile çalışmakta olup, Batı Akdeniz ve Antalya’nın ilk bayisiyiz.

Senekciler Petrol | AYTEMİZ Company
WhatsApp WhatsApp İletişim