Castrol Madeni Yağları Aytemiz İstasyonlarında

Senekciler Petrol | AYTEMİZ Madeni Yağ

Gelişen otomotiv teknolojilerine paralel olarak sürekli yenilenen madeni yağların ayrı bir uzmanlık gerektirdiği fikrinden yola çıkarak 118 yıldır madeni yağ üretimi yapan ve dünya genelindeki 13 Ar-Ge merkezinde geliştirdiği öncü teknolojisiyle otomobil, motosiklet ve ticari araçlar için motor yağları sunan Castrol ile gerçekleştirdiğimiz anlaşma kapsamında, Türkiye genelindeki istasyonlarımızda Castrol Madeni Yağları’nın satışı yapılmaktadır.

Motorunuzu temizler ve korur

Yeni nesil yüksek performanslı dizel motorların, optimum çalışma düzeyine ulaşılabilmesi, maksimum enerji kullanımına bağlıdır. Maksimum enerji kullanımı için de motorun temiz olması gereklidir.

Aytemiz Optimum Euro Dizel, içeriğinde yer alan deterjan özellikli katkı sayesinde  motorunuzu temiz tutarak  çöküntü oluşumunu engellerken motorunuzdaki mevcut çöküntülerin temizlenmesinde de etkin bir rol üstlenir. Üst düzey çalışma performansı sağlar.

Senekciler Petrol | AYTEMİZ Madeni Yağ

Türkiye otomotiv pazarında, en çok tercih edilen motor yağı markası olan Castrol, müşterilerimizin araçlarında, ihtiyaç duyduğu yüksek performans, dayanıklılık ve ekonomi beklentilerinin karşılanmasına yardımcı olacak.

İstasyonlarımızda satışı yapılan Castrol ürünlerini görmek ve aracınıza uygun yağı seçmek için tıklayınız.