Kullanım Sözleşmesi

  1. Bu sitenin sahibi ve yürütücüsü Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti.’dir. Senekciler Petrol internet sitesindeki tüm dokümanlar Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.
  2. Senekciler Petrol web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, Senekciler Petrol web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
  3. Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti. web sitesinde yer alan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgiyi, Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti.’den temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
  4. Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti. kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti. web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti. web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.
  5. Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti. sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti. kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
  6. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin sorumluluğunda değildir.
  7. Bazı durumlarda, şahsınıza özel olmayan bilgiler toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak kullandığınız internet tarayıcının türü, işletim sisteminiz, sitemize bağlantı yolu ile ya da ilanla ulaştığınız sitenin alan adı verilebilir.
  8. Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti. web sitesi, kullanım şartlarının herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme , yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.
  9. Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
  10. Senekciler Petrol Turizm Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti. web sitesi üzerinden vermiş olduğunuz hakkınızdaki bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak ya da ticari amaçla kullanılmayacaktır.